Přístupnost*

Flash Player – nápověda

Obsah

Nastavení zobrazení

Co jsou nastavení zobrazení?

Nastavení zobrazení umožňují používat hardwarově akcelerované zvětšování ke zvýšení rychlosti přehrávání v programu Flash Player.

Co se stane, pokud neprovedu žádnou akci?

Ve výchozím nastavení je možnost Povolit hardwarovou akceleraci zaškrtnutá, čímž dochází ke zvýšení kvality přehrávání v programu Flash Player, zejména výkonu při přehrávání v celoobrazovkovém režimu.

Co je hardwarově akcelerované zvětšování?

Ačkoli přehrávač Flash Player nyní může sám zobrazit vysoce kvalitní video a obrázky, využívá hardwarově akcelerované zvětšování videokartu nebo grafickou kartu v počítači k jasnějšímu a rychlejšímu zobrazování obrázků a videa, než to dokáže přehrávač Flash Player sám o sobě.

Bude hardwarově akcelerované zvětšování fungovat ve všech počítačích?

Aby mohlo hardwarově akcelerované zvětšování fungovat, je třeba mít v systému Windows nainstalováno rozhraní Microsoft. DirectX 9 a 128 MB paměti VRAM. V počítačích Apple Macintosh je třeba mít nainstalováno rozhraní OpenGL a systém OS X 10.2 nebo vyšší. Při práci se starším hardwarem a staršími ovladači může docházet k problémům s kompatibilitou. (Viz část Požadavky programu Flash Player na systém.) U starších verzí programu Flash Player byste neměli pozorovat dramatické změny při změně hardwarově akcelerovaného zvětšování zpět na softwarové zvětšování.

Pokud při používání programu Flash Player dochází k potížím se zobrazením, jak mám postupovat?

Pokud při používání programu Flash Player dochází k potížím se zobrazením, například k nízké kvalitě obrázků nebo pomalému zobrazování, zrušte zaškrtnutí políčka Povolit hardwarovou akceleraci na panelu Zobrazení. Tato akce by měla odstranit potíže s kompatibilitou hardwaru nebo ovladače s programem Flash Player. Program Flash Player pak bude ke zvětšení a zobrazení obsahu používat software.

Jak mohu znovu zobrazit tento panel?

Zobrazení panelu Zobrazení:

  1. Klepněte pravým tlačítkem (Windows) nebo s klávesou Ctrl (Macintosh) na obrázek aplikace během přehrávání.
  2. V kontextové nabídce vyberte možnost Nastavení. Panel Zobrazení je první zobrazený panel.