Přístupnost*

Flash Player – nápověda

Obsah

Panel Nastavení ochrany osobních údajů webu

AlertThis content requires Flash

Download the free Flash Player now!

Get Adobe Flash Player

Poznámka: Správce nastavení, který je zobrazen výše, není obrázek, jedná se o skutečný nástroj Správce nastavení. Klepnutím na jednotlivé karty zobrazíte různé panely a klepnutím na možnosti na panelech můžete měnit nastavení přehrávače Adobe Flash Player.

Seznam výše uvedených webů je uložen pouze ve vašem počítači, abyste mohli prohlížet nebo měnit svá nastavení ochrany osobních údajů. Společnost Adobe nemá k tomuto seznamu ani k ostatním informacím, které weby uložily do vašeho počítače, přístup.

Na tomto panelu můžete zadat nastavení ochrany osobních údajů pro každý z webů, které jste navštívili. Seznam Navštívené weby zobrazuje pro jednotlivé weby následující informace:

  • Název webu
  • Nastavení ochrany osobních údajů pro web

Chcete-li definovat nastavení ochrany osobních údajů pro web, vyberte tento web v seznamu Navštívené weby a poté změňte jeho nastavení ochrany osobních údajů dle potřeby. V následujícím seznamu je uveden popis jednotlivých možností ochrany osobních údajů:

  • Pokud chcete zadat, zda má být povolen nebo zakázán přístup k vaší kameře nebo mikrofonu pokaždé, kdy se vybraný web pokusí o jejich použití, vyberte možnost Vždy se dotázat.
  • Pokud chcete povolit přístup k vaší kameře a mikrofonu pokaždé, kdy se je vybraný web pokusí použít, a nechcete na to být znovu dotazováni, vyberte možnost Vždy povolit.
  • Pokud chcete odepřít přístup k vaší kameře a mikrofonu pokaždé, kdy se je vybraný web pokusí použít, a nechcete na to být znovu dotazováni, vyberte možnost Vždy odmítnout.

Poznámka: Chcete-li nastavit, aby všechny weby před použitím vaší kamery nebo mikrofonu požadovaly vaše svolení, nebo chcete-li webům zakázat přístup k vaší kameře nebo mikrofonu, použijte panel Globální nastavení ochrany osobních údajů.